Poprad
exclusively to us
139 000 € for sale

3 rooms

|

65

|
2 132  €/m²

3-room flat for sale, Poprad

Nová Lesná
rezervované
110 000 € for sale

1 178

|
93  €/m²

Land for sale, Nová Lesná

 

Zuzana Ch.

100% Perfektný

Odporúčam. Profesionálny prístup + pružnosť pri riešení ad hoc situácií.

 
 

Ľubomír

100% Perfektný

maklérka je profesionálka, akčná, komunikatívna a príjemná. Priebeh obchodu bol pokojný, jasný. Boli sme spokojní.

 
 

Soňa Gažiová

100% Perfektný

Odporúčam Reality Alpia. Ja som s nimi bola spokojná.

 
 

Lenka Jančeková

100% Perfektný

Výborná komunikácia zo strany maklérky, ktorá má informovala o priebehu a štádiách servisu. Všetko bolo vysvetlené.

 
 

100% Perfektný

spoľahlivosť

 
 

Veronika

100% Perfektný

Odporučili by sme pani Hrehorčákovú, za jej ľudskosť, profesionálny prístup, komunikatívnosť... Podľa mňa presne takto má vyzerať realitný maklér, preto sme si ju aj vybrali pri predaji našej nehnuteľnosti.

 
 

Ján Jakubík

100% Perfektný

Veľmi rád by som poďakoval Vašej realitnej kancelárii - hlavne pani Janke Hrehorčákovej za spoluprácu pri kúpe nášho pozemku vo Vysokých Tatrách. Už od prvého stretnutia sme boli milo prekvapení jej ochotou, odbornosťou a ľudským prístupom k nám. Vybavila všetky dokumenty potrebné ku kúpe a založeniu pozemku hypotékarnym úverom. Vašu realitnú kanceláriu veľmi rád odporúčam na základe vlastných skúseností a prajem veľa pracovných úspechov. Ešte raz ďakujem pani Hrehorčákovej za jej nadštandardný

 
 

I.N.

100% Perfektný

Chcela by som sa poďakovať za pomoc pri výbere bytu. V práci a jednaní pani Hrehorčákovej vidno vysokú profesionalitu a odbornosť, ako aj férovosť a ľudskosť. Je to správny človek na správnom mieste. Pri stretnutiach bola dochvíľna, pripravená pomôcť, dotiahnuť detaily a zodpovedať moje otázky. Určite odporúčam.

 
 

Anonym

100% Perfektný

Bola som veľmi spokojná. Maklérka bola veľmi príjemná, dalo sa s ňou všetko dohodnúť, bola veľmi príjemná a v neposlednom rade veľmi mi pomohla s poslednými vybavovačkami. Môžem len odporučiť :)

 
 

Gabriela L.

97% Perfektný

Od prvého momentu som cítila profesionalitu a ľudskosť, snahu a čestnosť pri predaji mojej nehnuteľnosti. Som veľmi vďačná za túto skúsenosť, zmenila môj názor na realitné služby.

 
 

Erik Šulik

100% Perfektný

Vysoká spokojnosť s p.Hrehorčákovou patrí jej pochvala za prístup, jednanie...

 
 

Michaela Stašaková

100% Perfektný

Bolo mi povedané, že kúpa bytu je nielen o peniazoch, ale aj o emóciách a zážitku. Vďaka p. Hrehorčákovej môžem povedať, že ten zážitok a nezabudnuteľný, mám vďaka nej. Kiež by bol každý maklér ako ona, neviem si predstaviť, že niekto iný mi predá ten byt, čo sme kupovali. Veď p. Hrehorčáková vie, ale aj keď nastali komplikácie, vždy bola ochotná pomôcť, ale aj vybaviť, čo bolo potrebné. V každom prípade jej prístup je profesionálny, zodpovedný, ľudský prístup z každej strany. Odporúčam každému jedine p. Hrehorčákovú a ďakujem jej za všetko. Prajem veľa úspechov v každej oblasti

 
 

Anonym

100% Perfektný

Rýchle jednanie, pružnosť pri dohadovaní schôdzok, užitočné rady pri nastavení ceny a vizuálu bytu pred prehliadkami kupujúcich. Jednoducho jednička

 
 

Jana Tapferová

100% Perfektný

Janka bola veľmi nápomocna pri kúpe a prenajme nasich nehnutelnosti . Vždy veľmi ochotne poradila a nič nebol problém vybaviť alebo vyriešiť. Komunikácia s Jankou bola vždy veľmi jednoduchá, promptne odpovedala na telefonáty a emaily. Veľmi profesionálny prístup, stále s úsmevom na tvári! Vrelo odporúčam !

 
 

Anonym

100% Perfektný

Maximálna spokojnosť, všetko sme riešili rýchlo. Osobne aj telefonicky aj mailom. Oceňujem v tejto pandemickej situácii, že je vaša zamestnankyňa zaočkovaná. Navodilo to okamžite dôverný a zodpovedný vzťah.

 
 

Marek Vall

100% Perfektný

Velmi spokojny ! Janka ma znalost v kazdom obore a vie velmi dobre poradit. Velmi ju odporučam!

 
 

Zuzana F.

100% Perfektný

Maximálna ústretovosť, empatia, profesionálny a férový prístup k predávajúcemu aj kupujúcemu. Pani Hrehorčaková svojou profesionalitou a zároveň ľudskosť má veľmi prijemne prekvapila a bola radosť s ňou riešiť všetky náležitosti súvisiace s predajom nehnuteľnosti. Určite ju budem odporúčať známym a ak v budúcnosti budem riešiť kúpu alebo predaj nehnuteľností budem ju kontaktovať ako prvú.

 

  • fingo