• Jana Hrehorčáková
    Jana Hrehorčáková
    100% Perfektný 23 hodnotení
    realitný maklér+421 903 285 202jana.hrehorcakova@realityalpia.sk

    Špeciálne sa zameriava na osobný kontakt s klientom. Pri realizovaní predaja či kúpy nehnuteľností klientom rieši a finalizuje ich vlastné povinnosti plynúce z ich predaja a kúpy nehnuteľností tak, aby klient pocítil čo najväčšie odbremenenie. Jej najsilnejšou devízou je ochota pomôcť a ústretovosť.

Poprad byt
na predaj ID: 26889 43 m²
od 294 € mesačne 2 160,47 €/m² 92 900,00 €
exkluzívne iba u nás
Nová Lesná pozemok
na predaj ID: 25351 589 m²
od 174 € mesačne 93,38 €/m² 55 000,00 €
Poprad komerčné
na predaj ID: 20044 49 m²
1 469,39 €/m² 72 000,00 €
 

Zuzana Ch.

100% (Perfektný)

Odporúčam. Profesionálny prístup + pružnosť pri riešení ad hoc situácií.

 
 

Ľubomír

100% (Perfektný)

maklérka je profesionálka, akčná, komunikatívna a príjemná. Priebeh obchodu bol pokojný, jasný. Boli sme spokojní.

 
 

Soňa Gažiová

100% (Perfektný)

Odporúčam Reality Alpia. Ja som s nimi bola spokojná.

 
 

Lenka Jančeková

100% (Perfektný)

Výborná komunikácia zo strany maklérky, ktorá má informovala o priebehu a štádiách servisu. Všetko bolo vysvetlené.

 
 

100% (Perfektný)

spoľahlivosť

 
 

Veronika

100% (Perfektný)

Odporučili by sme pani Hrehorčákovú, za jej ľudskosť, profesionálny prístup, komunikatívnosť... Podľa mňa presne takto má vyzerať realitný maklér, preto sme si ju aj vybrali pri predaji našej nehnuteľnosti.

 
 

Ján Jakubík

100% (Perfektný)

Veľmi rád by som poďakoval Vašej realitnej kancelárii - hlavne pani Janke Hrehorčákovej za spoluprácu pri kúpe nášho pozemku vo Vysokých Tatrách. Už od prvého stretnutia sme boli milo prekvapení jej ochotou, odbornosťou a ľudským prístupom k nám. Vybavila všetky dokumenty potrebné ku kúpe a založeniu pozemku hypotékarnym úverom. Vašu realitnú kanceláriu veľmi rád odporúčam na základe vlastných skúseností a prajem veľa pracovných úspechov. Ešte raz ďakujem pani Hrehorčákovej za jej nadštandardný

 
 

I.N.

100% (Perfektný)

Chcela by som sa poďakovať za pomoc pri výbere bytu. V práci a jednaní pani Hrehorčákovej vidno vysokú profesionalitu a odbornosť, ako aj férovosť a ľudskosť. Je to správny človek na správnom mieste. Pri stretnutiach bola dochvíľna, pripravená pomôcť, dotiahnuť detaily a zodpovedať moje otázky. Určite odporúčam.

 
 

Anonym

100% (Perfektný)

Bola som veľmi spokojná. Maklérka bola veľmi príjemná, dalo sa s ňou všetko dohodnúť, bola veľmi príjemná a v neposlednom rade veľmi mi pomohla s poslednými vybavovačkami. Môžem len odporučiť :)

 
 

Gabriela L.

97% (Perfektný)

Od prvého momentu som cítila profesionalitu a ľudskosť, snahu a čestnosť pri predaji mojej nehnuteľnosti. Som veľmi vďačná za túto skúsenosť, zmenila môj názor na realitné služby.

 
 

Erik Šulik

100% (Perfektný)

Vysoká spokojnosť s p.Hrehorčákovou patrí jej pochvala za prístup, jednanie...

 
 

Michaela Stašaková

100% (Perfektný)

Bolo mi povedané, že kúpa bytu je nielen o peniazoch, ale aj o emóciách a zážitku. Vďaka p. Hrehorčákovej môžem povedať, že ten zážitok a nezabudnuteľný, mám vďaka nej. Kiež by bol každý maklér ako ona, neviem si predstaviť, že niekto iný mi predá ten byt, čo sme kupovali. Veď p. Hrehorčáková vie, ale aj keď nastali komplikácie, vždy bola ochotná pomôcť, ale aj vybaviť, čo bolo potrebné. V každom prípade jej prístup je profesionálny, zodpovedný, ľudský prístup z každej strany. Odporúčam každému jedine p. Hrehorčákovú a ďakujem jej za všetko. Prajem veľa úspechov v každej oblasti

 
 

Anonym

100% (Perfektný)

Rýchle jednanie, pružnosť pri dohadovaní schôdzok, užitočné rady pri nastavení ceny a vizuálu bytu pred prehliadkami kupujúcich. Jednoducho jednička

 

  • fingo