Rodinný dom na predaj - Vrbov Oferujemy przytulny dom z 5 sypialniami w Vrbov na sprzedaż. Wir bieten ein gemütliches 5 Schlafzimmer Haus in Vrbov zum Verkauf an.

Lokalita: Vrbov

od 273 € mesačne
79 500,00 €

90 m²

Úžitková plocha: 180,0 m²

ID: 22632

 
Rodinný dom na predaj - VrbovRodinný dom na predaj - VrbovRodinný dom na predaj - VrbovRodinný dom na predaj - VrbovRodinný dom na predaj - VrbovRodinný dom na predaj - VrbovRodinný dom na predaj - VrbovRodinný dom na predaj - Vrbov

Charakteristiky

 • Vek stavby:viac ako 50 rokov
 • Stav nehnuteľnosti:pôvodný
 • Stavebný materiál:tuf / kameň
 • Spôsob kúrenia:ústredné plynové
 • Okná:plastové
 • Elektrická prípojka:230V
 • Počet izieb:5
 • Verejný vodovod:áno
 • Odpad:kanalizácia
 • Plyn:áno
 • Terén:rovina
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj útulný 5 izbový rodinný dom v podtatranskej obci Vrbov. Dom v radovej zástavbe sa nachádza blízko centra a len 700m od známeho termálneho kúpaliska. Rodinný dom pozostáva z prízemia a podkrovia. Na prízemí je obývacia izba s kozubom, priestranná spálňa, kuchyňa a kúpeľna s WC. V podkroví sú 3 spálne, toaleta a priestranná chodba.

Dom prešiel rekonštrukciou, kedy bola vymenená elektroinštalácia, vodovodné rozvody, kúrenie, plastové okná a bol zateplený. K domu prislúcha záhradka s posedením.

Obec Vrbov ponúka kompletnú občiansku vybavenosť - potraviny, reštaurácie, pošta, škola, škôlka, lekári, lekáreň, kostol a obecný úrad. Vďaka blízkosti veľkých miest a vyhľadávaných turistických atrakcií má Vrbov ideálnu polohu na trvalé bývanie ako aj rodinnú dovolenku. Mesto Kežmarok je vzdialené len 7km, Poprad 17km, Vysoké Tatry 15 km, Levočské vrchy 20km a Levoča 20km, odkiaľ je len na skok svetoznámy Spišský Hrad.

Vďaka turisticky obľúbenej lokalite je dom možné využívať aj na podnikateľské účely. 

Ponúkame Vám komplexné poradenstvo pri predaji a najlepšiu ponuku úveru v banke - bezplatne.

Pre bližšie informácie o nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. číslo: 0919 462 469.


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Oferujemy przytulny dom z 5 sypialniami w Vrbov na sprzedaż. Dom położony jest blisko centrum miasta i tylko 700 m od słynnego termalnego kąpieliska i basenu. Dom składa się z parteru i poddasza. Na parterze znajduje się salon z kominkiem, przestronna sypialnia, kuchnia i łazienka z toaletą. Na poddaszu znajdują się 3 sypialnie, toaleta i przestronny korytarz. Dom został poddany rekonstrukcji, kiedy został zastąpiony okablowaniem, dystrybucją wody, ogrzewaniem, podwójnymi szybami z tworzywa sztucznego i został ocieplony. Dom posiada ogród z miejscami do siedzenia. Vrbov oferuje kompletne udogodnienia - sklep, restauracje, pocztę, szkołę, przedszkole, lekarzy, aptekę, kościół i radę. Dzięki bliskości dużych miast i popularnych atrakcji turystycznych, Vrbov jest idealnie położony zarówno na stałe, jak i rodzinne wakacje. Zabytkowe miasto Kieżmark oddalone jest o zaledwie 7 km, Poprad o 17 km, Wysokie Tatry o 15 km, Wzgórza Lewocza o 20 km i Lewocza o 20 km, w pobliżu słynnego Zamku Spiskiego. Dzięki popularnemu celowi turystycznemu dom może być również wykorzystywany do celów biznesowych.
Oferujemy pełną obsługę, prawo i doradztwo finansowe - bezpłatnie. Proszę o kontakt tel. numer: +421 919 462 469.


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Wir bieten ein gemütliches 5 Schlafzimmer Haus in Vrbov zum Verkauf an. Das Haus liegt in der Nähe des Stadtzentrums und nur 700 m vom berühmten Thermalbad und Schwimmbad entfernt. Haus besteht aus Erdgeschoss und Dachgeschoss. Im Erdgeschoss gibt es ein Wohnzimmer mit Kamin, ein geräumiges Schlafzimmer, eine Küche und ein Bad mit WC. Es gibt 3 Schlafzimmer, eine Toilette und einen geräumigen Flur im Dachgeschoss. Das Haus wurde renoviert, als es durch Kabel, Wasserversorgung, Heizung, doppelt verglaste Kunststofffenster ersetzt und isoliert wurde. Das Haus hat einen Garten mit Sitzgelegenheiten. Vrbov bietet komplette Annehmlichkeiten - Laden, Restaurants, Post, Schule, Kindergarten, Ärzte, Apotheke, Kirche und Gemeinderat. Dank der Nähe zu großen Städten und beliebten Touristenattraktionen ist Vrbov ideal für einen dauerhaften Aufenthalt sowie für einen Familienurlaub. Die historische Stadt Kežmarok ist nur 7 km entfernt, Poprad 17 km, die Hohe Tatra 15 km, die Hügel von Levoča 20 km und Levoča 20 km, die sich in der Nähe der berühmten Zipser Burg befinden. Dank des beliebten Touristenziels kann das Haus auch für geschäftliche Zwecke genutzt werden.
Wir bieten umfassenden Service, Rechts- und Finanzberatung - kostenlos. Bitte wenden Sie sich an tel. Nummer: +421 919 462 469.


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 10.07.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Spišská Belá dom
na predaj ID: 13568 160 m²
od 292 € mesačne 531,25 €/m² 85 000,00 €
Spišská Belá dom
na predaj ID: 23461 100 m²
od 310 € mesačne 900,00 €/m² 90 000,00 €
NOVÉ
Veľká Lomnica dom
na predaj ID: 21510 424 m²
od 792 € mesačne 542,45 €/m² 230 000,00 €