Na predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónu

Lokalita: Veľká Lomnica

od 680 € mesačne
215 000,00 €

300 m²

ID: 22927

 
Na predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónuNa predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónu

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
 • Stavebný materiál:tehla / kvadra
 • Spôsob kúrenia:ústredné plynové
 • Okná:plastové
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom vo Veľkej Lomnici s možnosťou prevádzkovania penziónu. V prednej časti domu sa nachádza vstupná chodba, veľká jedáleň (obývacia izba) s krbom a kuchyňou so špajzou, schodište.  Na poschodí  sú 2 spálne s balkónom, každá s vlastnou kúpeľňou a WC. V podkroví sa nachádza ešte jedna izba a WC. 

V druhej časti domu so samostatným vchodom sa na prízemí nachádza vstupná chodba, jedáleň s východom na terasu a sklad. Na poschodí sú 3 izby s balkónom s výhľadom na panorámu Vysokých Tatier + jedna podkrovná izba, s kapacitou ubytovania pre 10 ľudí. Každá izba je so samostatnou kúpeľňou a WC. Penzión je v plnej prevádzke. 

Zateplený rodinný dom so zastavanou plochou 152  m2  prešiel kompletnou rekonštrukciou. K dispozícii je garáž a parkovanie vo dvore pre 10 áut, altánok, vonkajšie sedenie, gril, ihrisko pre deti, pekná záhrada. Súkromie zabezpečuje množstvo zelene v záhrade a okolí rodinného domu.

Obec Veľká Lomnica je vyhľadávanou turistickou lokalitou. Nachádza sa v strede medzi Popradom, Kežmarkom a Tatranskou Lomnicou. Do týchto lokalít je možnosť cestovania autobusom i vlakom. V blízkosti ubytovacieho zariadenia je možnosť turistiky, kúpania, lyžovania.

Ponúkame Vám kompletné poradenstvo pri predaji, právne služby a najlepšiu ponuku úveru v banke - bezplatne.

Pre viac informácií ma kontaktujte na tel. čísle: 0903 285 202 alebo 0911 657860.


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 14.08.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Veľká Lomnica dom
na predaj ID: 21510 424 m²
od 728 € mesačne 542,45 €/m² 230 000,00 €
Spišská Belá dom
na predaj ID: 12488 84 m²
od 199 € mesačne 750,00 €/m² 63 000,00 €
Kežmarok dom
na predaj ID: 22585 582 m²
od 417 € mesačne 226,80 €/m² 132 000,00 €

 • fingo