Exluzívne jedinečný 3-izbový byt s dvoma balkónmi v Starom Smokovci - sídlisko Sibír

Lokalita: Vysoké Tatry

od 603 € mesačne
175 000,00 €

100 m²

ID: 20298

 
Exluzívne jedinečný 3-izbový byt s dvoma balkónmi v Starom Smokovci - sídlisko SibírExluzívne jedinečný 3-izbový byt s dvoma balkónmi v Starom Smokovci - sídlisko SibírExluzívne jedinečný 3-izbový byt s dvoma balkónmi v Starom Smokovci - sídlisko SibírExluzívne jedinečný 3-izbový byt s dvoma balkónmi v Starom Smokovci - sídlisko SibírExluzívne jedinečný 3-izbový byt s dvoma balkónmi v Starom Smokovci - sídlisko SibírExluzívne jedinečný 3-izbový byt s dvoma balkónmi v Starom Smokovci - sídlisko SibírExluzívne jedinečný 3-izbový byt s dvoma balkónmi v Starom Smokovci - sídlisko SibírExluzívne jedinečný 3-izbový byt s dvoma balkónmi v Starom Smokovci - sídlisko SibírExluzívne jedinečný 3-izbový byt s dvoma balkónmi v Starom Smokovci - sídlisko SibírExluzívne jedinečný 3-izbový byt s dvoma balkónmi v Starom Smokovci - sídlisko SibírExluzívne jedinečný 3-izbový byt s dvoma balkónmi v Starom Smokovci - sídlisko SibírExluzívne jedinečný 3-izbový byt s dvoma balkónmi v Starom Smokovci - sídlisko SibírExluzívne jedinečný 3-izbový byt s dvoma balkónmi v Starom Smokovci - sídlisko SibírExluzívne jedinečný 3-izbový byt s dvoma balkónmi v Starom Smokovci - sídlisko Sibír

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:pôvodný
 • Stavebný materiál:tehla
 • Poschodie:1. poschodie
 • Spôsob kúrenia:lokálne plynové
 • Okná:plastové
 • Zateplenie budovy:nezateplená
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

***Exkluzívne**** ponúkame na predaj jedinečný byt v tichej lokalite v Starom Smokovci- časť Sibír o výmere 100m2. Je charakteristický svojou jedinečnou atmosférou a orientáciou na Juh-Sever, ktorá ponúka krásne výhľady z dvoch balkónov na Slávkovský štít, mesto Poprad a okolité podtatranské obce. Byt prešiel menšou rekonštrukciou- nové plastové okná, zrekonštruovaná kúpeľňa a samostatná toaleta, zvyšok bytu je možné rekonštruovať  podľa vlastných predstáv nového majiteľa. Veľkou výhodou bytu je samostatný plynový kotol, ktorým si viete regulovať náklady podľa vlastných potrieb.

Dispozične byt pozostáva z:
* vstupnej chodby
*samostatná toaleta
*kúpeľňa
*izby s balkónom
*obývacia izba
* spálňa
*kuchyňa s balkónom
*špajza

Bytový dom je jedinečný svojou polohou v krásnej tatranskej prírode. Nachádza sa približne minútu chôdze od električkovej zastávky, ktorou je možné cestovať po celých Vysokých Tatrách.

Starý Smokovec poskytuje návštevníkom všestranné možnosti rekreácie, relaxácie, kvalitnú kuchyňu- renomovaná reštaurácia Cullianrium, výbornú základňu pre náročnú turistiku. Nachádza sa tu taktiež galéria trick-artu a optických ilúzií- tricklandia, lyžiarske stredisko Jakubkova lúka. Zo Smokovca sa dostanete priamo pozemnou lanovkou na Hrebienok, ktorý ponúka množstvo aktivít a atrakcii nielen v zime ale aj v lete.

Ponúkame komplexné poradenstvo pri predaji a najlepšiu ponuku úveru v banke - bezplatne. Pre bližšie informácie o nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. číslo 0940758 736


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 17.12.2018

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Poprad byt
na predaj ID: 20951 78 m²
od 429 € mesačne 1 596,15 €/m² 124 500,00 €
Poprad byt
na predaj ID: 19390 66 m²
od 272 € mesačne 1 196,97 €/m² 79 000,00 €
exkluzívne iba u nás
Poprad byt
na predaj ID: 20925 74 m²
od 330 € mesačne 1 293,80 €/m² 96 000,00 €
Poprad byt
na predaj ID: 21258 101 m²
od 573 € mesačne 1 649,51 €/m² 166 435,50 €
NOVÉ