Referencie

 • Slávo s manželkou

  Odporúčame, boli sme veľmi s prácou pána Štefaňáka spokojní.

 • Lýdia B., Bratislava

  Bezchybný osobný prístup maklérky Veroniky Hartingerovej. Ochota ísť za klientom a prispôsobiť sa jeho možnostiam.

 • Ing. Štefan J.

  Vysoká odbornosť a ochota pracovať v dňoch pracovného voľna. Nadobudnutie plnej dôvery v realitnú maklérku (p. Hrehorčaková) pri zastupovaní v obchode. Na základe veľmi dobrej skúsenosti sme plynule prešli k ďalšiemu obchodu, ktorý sme už zrealizovali. Počas prázdnin sa nám podarilo vyriešiť naše problémy, ktoré sme sa snažili riešiť možna dva roky. Hlavný podiel na tom má p.Hrehorčáková. Veľmi pekne ďakujeme.

 • Lenka Jančeková

  Výborná komunikácia zo strany maklérky Jany Hrehorčákovej, ktorá má informovala o priebehu a štádách servisu. Všetko bolo vysvetlené.

 • Soňa Gažiová

  Odporúčam vám Reality Alpia aj pani Hrehorčákovú. Ja som s nimi bola spokojná.

 • Alena Gemzová

  Veronika Babejová je veľmi milá, Vašu spoločnosť zastupuje na profesionálnej úrovni. Mala som pocit, že jej na klientoch naozaj úprimne záleží.

 • Iveta Š.

  maklérka pani Hrehorčáková je profesionálka, akčná, komunikatívna a príjemná. Priebeh obchodu bol pokojný, jasný. Boli sme spokojní.

 • Marcel Cebula

  Nech sa všetkým nákup, či predaj vydarí rovnako bezproblémovo, tak ako nám. Ďakujeme pani Chalupkovej.

 • Tomáš Mlynár

  Chcel by som pani Hrehorčákovej poďakovať za spoluprácu pri kúpe bytu. Za mňa osobne môžem vyjadriť spokojnosť so všetkým, čo obnášala naša spolupráca, aj keď náš prípad bol trochu iný ako ostatné. Som toho názoru, že všetka spolupráca prebiehala na úrovni a nemyslím si, že by niečo negatívne ovplyvnilo môj názor. Takže ešte raz ďakujem a prajem veľa úspechov.

 • Zuzana Chmurová

  Týmto by som sa rada poďakovala Vašej realitnej kancelárii za nadštandardné služby, ktoré mi poskytla počas predaja môjho bytu. Moja vďaka patrí hlavne mojej maklérke, pani Hrehorčákovej, ktorá sa postarala o priebeh predaja od začiatku: nafotenie, obhliadky, až do konca: kúpna zmluva, prepis. Napriek svojej všeobecnej averzii voči realitným kanceláriám Vašu realitnú kanceláriu môžem len odporúčať, nakoľko predaj sa uskutočnil v sľúbenej lehote a za dohodnutých podmienok. Navyše, pani Hrehorčáková je maklérka s profesionálnym prístupom, ktorej záleží na jej klientoch, či už predávajúcom, alebo kupujúcom

 • Jozef Petrík

  Nadštandardná komunikácia slečny Babejovej, ústretovosť a ľudský prístup, na stretnutia som sa tešil. Obchod prebehol v pohode, bol som spokojný.

 • Miloš Uličný

  Milá pani Veronika Babejová.
  Chcel by som sa Vám touto cestou poďakovať za profesionálny prístup, ústretovosť a ochotu pri kúpe bytu, ktorý ste mi sprostredkovali. Všetko dobre dopadlo a ja si môžem plnými dúškami užívať môj nový domov.
  Ďakujem ešte raz a prajem veľa spokojných klientov.

 • Lukáš Harendárčik

  V mene mojej rodiny by som sa chcel poďakovať realitnej kancelárii Alpia a obzvlášť pani Hrehorčákovej za veľmi pekný a profesionálny prístup k predaju nehnuteľnosti. Super jednanie, či s nami kupujucimi, alebo pri vybavovaniach s predávajúcim ohľadom nehnuteľnosti. Ďakujeme veľmi pekne za čas, ktorý sme si preskákali, kým sme to všetko dotiahli do finálneho konca. Veľmi rád vás odporučím známym, ktorí budú niečo hľadať. Ešte raz pekne ďakujeme za všetko a tiež sa k tomu pridáva aj náš čerstvo narodený synček, ktorý už býva s nami v novom príbytku. Ďakujeme

 • Katarína S.

  Príjemné vystupovanie a vysoko profesionálny prístup p. Veroniky Babejovej. Výborná komunikácia, či už po telefóne, alebo osobne. Celý proces kúpy nehnuteľnosti prebiehal k našej spokojnosti. Jednoznačne môžeme len odporúčať.

 • Gregor Mareš

  Spolupráca s Realitnou kanceláriou ALPIA pri predaji bytu vo Vysokých Tatrách bola vynikajúca. Veronika Babejová, ktorú som oslovil na základe odporúčaní mojich priateľov v Poprade, prejavila vysokú dávku profesionality a trpezlivosti. Má v sebe aj veľký kus empatie a vie sa vcítiť do pocitov ludí, ktorí sa v tejto dobe, keď sa v správach objavuje množstvo informácií o tom, ako niekto niekoho okradol, boja všetkého a len málokomu dôverujú. Má skvelý odhad - čo povedala sa nakoniec aj vyplnilo. Celý proces prebehol rýcho, seriózne a bez akýchkoľvek problémov.

 • Dušan Sukuba

  Chcel by som vyjadriť spokojnosť s prácou pani Babejovej pri predaji našej nehnuteľnosti.

  Oceňujem rýchlosť a kvalitu služieb celej realitnej kancelárie, vďaka čomu sa kupec našiel behom štyroch dní od začiatku predaja.

 • Petra a Richard Hudson

  Chcem sa pani Hrehorčákovej poďakovať za spoluprácu pri predávaní nášho domu vo Veľkej Lomnici a vlastne za to že nám ho predala. Spolupracovala som za posledných 11 rokov s niekoľkými realitnými kanceláriami a ich pracovníkmi, ale ešte s takou profesionalitou, promtnosťou, spoľahlivosťou, komunikatívnosťou a priamym jednaním som sa ešte nestretla. Nikdy neignorovala moje telefóny, vždy sa mi ozvala a na všetky otázky mi odpovedala. Velmi sa mi páčilo, že po každej obhliadke domu mi hneď zavolala a informovala nás ako prebehla, čo som u ostatných maklérov nemala a ja som im musela volať a v niektorých prípadoch svoj dom prezentovať. Veľmi sa mi páči jej vystupovanie a vôbec celkový prístup k práci a ku klientom.
  Prajem pani Hrehorčákovej veľa úspechov v jej kariére a ešte raz ďakujem za spoluprácu.

 • Beáta Knutová

  Dovoľte sa nám poďakovať za ústretové a nadštandardné služby pani Chalúpkovej. Pri našom prvom stretnutí bolo jasné, aká je profesionálka, ale aj sympatický a milý človek zároveň. Na starosti mala všetky záležitosti od začiatku až do konca, čo pri dnešnom hektickom živote je fajn, keď to vezme do rúk niekto, komu môžete veriť a spoľahnúť sa. Informovala nás o všetkom čo sa dialo, takže vedeli sme ako sa posúva predaj bytu. V prípade akýchkoľvek otázok sme zavolali kedykoľvek, ochota a vrúcnosť bola na jedničku. Byt mal okamžitého kupcu a tom svedčí aj fakt, že pani Chalupková je "number one"

  Už teraz viem pre koho služby sa obrátim v budúcnosti.

 • rodina Petříčkovcov

  Spolupráca s realitným maklérom pánom Pekarčíkom bola od prvého telefonátu až po uzatvorenie kúpnej zmluvy a následného odovzdania nehnuteľnosti do užívania na vysoko profesionálnej úrovni, vďačíme mu za jeho ľudský a empatický prístup, nakoľko vždy za každých okolností spolupracoval a hľadal cestu, ako nám vyhovieť tak, aby bol spokojný aj predávajúci a aj my ako kupujúci. Bez jeho pozitívnej angažovanosti a spolupráci s ním by sme našu novú nehnutľnosť nezískali, oceňujeme aj jeho flexibilitu v rámci telefonátov, či stretnutí i znalosť v odbore. Ako realitného makléra ho preto môžeme obaja s manželom len vrelo odporúčať a touto cestou sa mu samozrejme aj zo srdca poďakovať. Ďakujeme za všetko.

 • Zuzana Vojtičková

  Toutou cestou by som sa chcela veľmi krásne poďakovať vašej realitnej kancelárii. Nikdy som nebola fanúšik týchto služieb, ale vy ste ma presvedčili o opaku. Môj príbeh sa s vašou realitnou kanceláriou začal písať, keď som začala prenajímať môj byt. Veľké poďakovanie patrí vášmu kolegovi p. Ilavskému, ktorý ma kontaktoval ako prvý a ponúkol mi spoluprácu, aj keď na začiatku moja dôvera nebola veľká. Tento váš zamestnanec ma prekvapil svojou vysokou profesionalitou, odbornosťou a rýchlosťou. V priebehu pár dní som mala nájomcov a všetko bolo podložené zmluvou. Po roku na základe dobrých skúsenosti som opäť poprosila p. Ilavského o spoluprácu pri predaji bytu. Opäť môžem len napísať chválu, ale tentokrát už aj na ostatných kolegov a to p. KUDELÁSA, ktorý ma zastupoval pri predaji bytu po celý čas. Opäť veľké prekvapenie vzhľadom k tomu, že som žena na materskej a nemala som čas behať hore dole na prehliadky! Všetky prehliadky bytu, papiere, vybavovanie, záležitostí ohľadne predaja vybavil za mňa a čo je najpodstatnejšie, nikdy za celý čas som nenadobudla zlý pocit, že by ma chcela táto realitná kancelária oklamať alebo zavádzať!!! Byt som predala do mesiaca bez stresov a behačiek, za čo tejto kancelárie patrí moje veľké ďakujem. Celý team tejto RK si robí svoju prácu na vysokej úrovni a ja už teraz viem, že v budúcnosti je to pre mňa ista voľba pri kúpe alebo predaji. ĎAKUJEM, ROBÍTE TO SKVELE.

 • Tomáš Banický

  Bol som veľmi spokojný s touto realitkou aj s pánom Kudelásom ohľadom bytov v Poprade. Vďaka tejto realitke sa mi podarilo kúpiť byt.

 • Stanislav Rusnačík a Mária Krempaská

  Chceme poďakovať realitnej kancelárii ALPIA v Poprade za poskytnuté služby, hlavne Ing. Veronike Babejovej - len vďaka nej sa nám podarilo rýchlo a úspešne predať náš byt v Poprade a tiež prenajať náš druhý byt. Bola veľmi ústretová, ochotná a zorganizovaná pri svojej práci. Vždy si našla čas na konzultáciu alebo riešenie vzniknutých problémov. Vybavila a vybehala všetky úkony spojené s predajom aj prenájmom našich bytov, za čo sme jej veľmi vďační, keďže mi sme sa tomu nemohli z rodinných a časových dôvodov vôbec venovať.
  Bola radosť spolupracovať s takouto osobou, ktorá svojím profesionálnym aj osobným prístupom pomohla nielen nám klientom, ale aj kupujúcim, ktorí byt kupovali a pomohla nám tieto všetky zmeny a činnosti vybaviť nielen rýchlo, ale hlavne k spokojnosti oboch strán. Spoluprácu s ňou, ako aj s kanceláriou, môžeme len vrelo odporúčať.
  V ďalšom profesnom, ale aj osobnom živote želáme všetko dobré, veľa úspechov a veľa takýchto spokojných klientov nielen Veronike, ale aj celej kancelárii.

 • Tomáš Ballay

  Chcem sa poďakovať Veronike Babejovej ohľadom kúpy bytu, ktorý sme kúpili aj vďaka nej. Boli sme nadmieru spokojní spoločne s priateľkou s jej prácou, profesionálmym prístupom, ochotou a hlavne rýchlosťou pri vybavobaní potrebných podkladov na kúpu bytu. Ďakujeme a neľutujeme, že sme išli cez reality Alpia. Určite dáme odporúčania aj ostatným v prípade, že budú potrebovať takúto pomoc.

 • Alois Dvořáček

  Srdečne pozdravujeme pani Ing. Veroniku Babejovú a ďakujeme jej za flexibilný prístup a profesionalitu. Výrazne oceňujeme ochotu, príjemné a milé vystupovanie pri jednaniach súvisiacich s kúpou bytu. Jej realitné služby odporúčame ostatným záujemcom.

 • Simonka a Tomáš

  Pred nedávnom sme s priateľkou potrebovali kúpiť byt a nakoľko sme obidvaja zamestnaní, nebolo až tak veľa času, aby sme si kúpu bytu zariadili sami "svojpomocne". Preto sme sa zverili do rúk Veronike Babejovej. Už na prvý pohľad Veronika pôsobí priateľsky, príjemne a je ochotná pomôcť. Po pár telefonátoch a stretnutiach (počas ktorých sme jej odovzdali naše požiadavky) sa Veronike podarilo nájsť byt presne podľa našich predstáv. Nikdy nič zbytočne nesľubovala a upozorňovala na aký problém by sme mohli natrafiť, aj keď vedela, že prípadný daný problém by vedela nejakým spôsobom odstrániť. Je to ten typ človeka ktorý sa drží hesla "nič nie je nemožné," proste obvolá a vybaví. Ďakujeme veľmi pekne za obrovskú pomoc a ak niekto plánuje kupovať nehnuteľnosť, obráťte sa na Veroniku Babejovú.

 • Alena Gemzová

  Rada by som poďakovala slečne Veronike Babejovej za jej profesionálny prístup k práci. Bola radosť pozerať, koľko ochoty a času vie dať klientom. V jej prípade ide aj o ľudský prístup, cením si, že nie je odmeraná, aj keď som ju toľko otravovala... Bola radosť s ňou spolupracovať a teší ma to o to viac, že to je moja prvá skúsenosť s realitnou kancelariou a hneď som natrafila na ňu. Ak by som v budúcnosti potrebovala tieto služby, určite sa obrátim práve na slečnu Babejovú a na spoločnosť Reality Alpia.

 • rodina Krajčová

  Srdečne pozdravujeme Veroniku Babejovú za perfektné vybavovanie a ďakujeme z celého srdca.

 • Eva Fetkovičová

  Svoj starý byt na Slovensku som predávala zo zahraničia a to vždy predstavuje jeden časovo a finančne náročný proces, ktorý mi však pomohla uľahčiť práve pani Lena Gandžalová. Odborne kvalifikovaný odhad, vytrvalosť, dôvera a dôraz na detaily. Veci boli dotiahnuté až do úplného konca aj po predaji bytu.

  Ďakujem pani Gandžalovej, nový byt si budem kupovať opäť v réžii realitnej kancelárie Reality Alpia.

 • Jarmila Gecelovská

  S mamkou sme sa rozhodli predať náš trojizbový byt. Slečna Babejová nám pri tom veľmi pomohla. Mali sme problém s jedným pánom, ktorý bol tiež realitný maklér, ale veľmi nespoľahlivý a skôr nám chcel uškodiť, ako pomôcť. Nakoniec to vzala do rúk slečna Babejová a vyriešila to šikovne a v náš prospech, za čo sme jej boli veľmi vďačné. Čo sa týka predaja nášho bytu, bola veľmi profesionálna a mala aj ľudský prístup, voči nám, klientom. Všetko vybavila rýchlo a netlačila na nás. S jej prístupom a vybavovaním sme boli veľmi spokojné. Kiežby bolo viac takýchto pracovníkov, ktorí majú ten správny prístup voči klientom a pomáhajú im takpovediac nezištne.

 • rodina Jochmanová

  Srdečne pozdravujeme pani Ing. Gandžalovú a ďakujeme za perfektné vybavovanie. Na stretnutie s Vami sa tešia Jochmanovci.


 • fingo