Jedinečný apartmán na predaj - Vyšné Ružbachy

Lokalita: Vyšné Ružbachy

od 186 € mesačne
59 000,00 €

52 m²

ID: 24390

 
Jedinečný apartmán na predaj - Vyšné RužbachyJedinečný apartmán na predaj - Vyšné RužbachyJedinečný apartmán na predaj - Vyšné RužbachyJedinečný apartmán na predaj - Vyšné RužbachyJedinečný apartmán na predaj - Vyšné RužbachyJedinečný apartmán na predaj - Vyšné RužbachyJedinečný apartmán na predaj - Vyšné RužbachyJedinečný apartmán na predaj - Vyšné RužbachyJedinečný apartmán na predaj - Vyšné RužbachyJedinečný apartmán na predaj - Vyšné RužbachyJedinečný apartmán na predaj - Vyšné RužbachyJedinečný apartmán na predaj - Vyšné RužbachyJedinečný apartmán na predaj - Vyšné RužbachyJedinečný apartmán na predaj - Vyšné Ružbachy

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:nová nehnuteľnosť
 • Poschodie: 1. poschodie
 • Spôsob kúrenia:lokálne elektrické
 • Okná:plastové
 • Zateplenie budovy:zateplená
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Reality Alpia Vám ponúka exkluzívnu investičnú príležitosť vo vyhľadávanej kúpeľnej obci Vyšné Ružbachy. Slnečný 2-izbový apartmán má rozlohu 52 m2 a nachádza sa na prvom poschodí moderného apartmánového domu. Apartmánový dom bol kolaudovaný v roku 2008 a nachádza sa v tesnej blízkosti lyžiarského strediska.

Dispozícia: priestranná obývacia izba spojená kuchyňou a východom na balkón, spálňa a veľká kúpeľňa s vaňou a toaletou. V apartmánovom komplexe sa nachádza sauna a vírivka.

Výhodou je vlastné elektrické kúrenie spolu s ohrevom teplej vody a nízke mesačné náklady vo výške cca 120 Eur mesačne.

Vyšné Ružbachy sú preslávené liečivými mirálnymi prameňmi, ktoré sú vhodné na liečenie srdcovo-cievnych a nervových chorôb. Táto atraktívna lokalita celoročne ponúka možnosti na relax a turistiku. V zime je v prevádzke lyžiarske stredisko s umelým zasnežovaním vhodné pre začiatočníkov aj skúsených lyžiarov.

Ponúkame Vám komplexné poradenstvo pri predaji a najlepšiu ponuku úveru v banke - bezplatne.

Pre bližšie informácie o nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. číslo: 0919 462 469.

Reality Alpia bietet eine exklusive Investitionsmöglichkeit im beliebten Kurort Vyšné Ružbachy. Das sonnige Apartment mit 1 Schlafzimmer hat eine Fläche von 52 m2 und befindet sich im ersten Stock eines modernen Apartmenthauses. Das Apartmenthaus wurde 2008 in der Nähe des Skigebiets gebaut.

 

Aufteilung: geräumiges offenes Wohnzimmer mit Küche und Zugang zum Balkon, Schlafzimmer mit Doppelbett und großes Badezimmer mit Badewanne und Toilette. Der Apartmentkomplex verfügt über eine Sauna und einen Whirlpool.

 

Der Vorteil ist eine eigene elektrische Heizung zusammen mit Warmwasser und niedrigen monatlichen Kosten von ca. 120 Euro pro Monat.

Vyšné Ružbachy ist berühmt für seine Mineralquellen, die zur Behandlung von Herz-Kreislauf- und Nervenkrankheiten geeignet sind. Diese attraktive Lage bietet das ganze Jahr über viele Möglichkeiten zum Entspannen, Sport und Wandern. Es gibt ein Skigebiet mit Kunstschnee, das für Anfänger und erfahrene Skifahrer geeignet ist.

A Reality Alpia exkluzív befektetési lehetőséget kínál a népszerű gyógyfürdőben, Vyšné Ružbachy-ban. A napos, 1 hálószobás apartman területe 52 m2, és egy modern apartmanház első emeletén található. Az apartmanház 2008-ban épült a sípálya közelében.

 

Elrendezés: tágas, nyitott tervű nappali konyhával és bejárat az erkélyre, kétágyas hálószoba és nagy fürdőszoba káddal és WC-vel. Az apartmankomplexumban szauna és pezsgőfürdő található.

 

Ennek előnye a saját elektromos fűtés a forró vízzel és az alacsony havi költségek, körülbelül 120 euró havonta.

A Vyšné Ružbachy ásványvízforrásairól híres, amelyek szív- és érrendszeri és idegi betegségek kezelésére is alkalmasak. Ez a vonzó hely számos lehetőséget kínál a kikapcsolódásra, a sportra és a túrázásra egész évben. Van egy sípálya mesterséges hóval, kezdőknek és tapasztalt síelőknek is.

Reality Alpia oferuje wyjątkową okazję inwestycyjną w popularnej miejscowości uzdrowiskowej Vyšné Ružbachy. Słoneczny apartament z 1 sypialnią ma powierzchnię 52 m2 i znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca. Kamienica została zbudowana w 2008 roku w pobliżu ośrodka narciarskiego.

 

Układ: przestronny salon typu openplan z kuchnią i wejściem na balkon, sypialnia dwuosobowa oraz duża łazienka z wanną i toaletą. Kompleks apartamentów obejmuje saunę i wannę z hydromasażem.

 

Zaletą jest własne ogrzewanie elektryczne wraz z ciepłą wodą i niskie miesięczne koszty około 120 euro miesięcznie.

Wysze Rużbachy słyną ze źródeł mineralnych, które nadają się do leczenia chorób sercowo-naczyniowych i nerwowych. Ta atrakcyjna lokalizacja oferuje wiele możliwości wypoczynku, uprawiania sportów i pieszych wycieczek przez cały rok. Jest ośrodek narciarski ze sztucznym śniegiem odpowiedni dla początkujących i doświadczonych narciarzy.

Dátum poslednej aktualizácie: 28.04.2020

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Veľký Slavkov byt
na predaj ID: 17603 77 m²
od 474 € mesačne 1 947,90 €/m² 149 988,00 €
Veľký Slavkov byt
na predaj ID: 17598 44 m²
od 322 € mesačne 2 317,91 €/m² 101 988,00 €
Veľký Slavkov byt
na predaj ID: 17602 67 m²
od 436 € mesačne 2 059,52 €/m² 137 988,00 €
Veľký Slavkov byt
na predaj ID: 17597 50 m²
od 334 € mesačne 2 111,76 €/m² 105 588,00 €

 • fingo