Dom vhodný na podnikanie - penzión, privat - Kežmarok

Lokalita: Kežmarok

139 000,00 €

582 m²

Úžitková plocha: 198,0 m²

ID: 22594

 
Dom vhodný na podnikanie - penzión, privat - KežmarokDom vhodný na podnikanie - penzión, privat - KežmarokDom vhodný na podnikanie - penzión, privat - KežmarokDom vhodný na podnikanie - penzión, privat - KežmarokDom vhodný na podnikanie - penzión, privat - KežmarokDom vhodný na podnikanie - penzión, privat - KežmarokDom vhodný na podnikanie - penzión, privat - KežmarokDom vhodný na podnikanie - penzión, privat - KežmarokDom vhodný na podnikanie - penzión, privat - KežmarokDom vhodný na podnikanie - penzión, privat - KežmarokDom vhodný na podnikanie - penzión, privat - KežmarokDom vhodný na podnikanie - penzión, privat - KežmarokDom vhodný na podnikanie - penzión, privat - KežmarokDom vhodný na podnikanie - penzión, privat - KežmarokDom vhodný na podnikanie - penzión, privat - KežmarokDom vhodný na podnikanie - penzión, privat - KežmarokDom vhodný na podnikanie - penzión, privat - KežmarokDom vhodný na podnikanie - penzión, privat - Kežmarok

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:pôvodný
 • Stavebný materiál:tehla / kvadra
 • Spôsob kúrenia:ústredné plynové, ústredné palivové
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Reality Alpia Vám ponúka na predaj priestranný dom v Kežmarku. 8-izbový dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 582 m2. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Súčasťou domu je vybavený bar so samostatným vchodom ku ktorému prislúcha terasa, toalety, technická miestnosť, skladové priestory a kuchyňa vhodná na prípravu občerstvenia. 

 

Dispozícia obytnej časti :

 

Prízemie:

vstupná chodba, obývacia izba, kuchyňa, komora, samostatné WC 

 

1 NP.:

priestranná obývacia izba s krbom a terasou, izba

 

2 NP.:

spálňa, izba s balkónom, detská izba, šatník, kúpelňa s vaňou

 

Podkrovie: 

2 obytné izby

 

Príjemný dom s krásnym výhľadom na Tatry má vhodné dispozičné riešenie ktoré ponúka možnosť rekonštrukcie na privat, penzión s reštauráciou a je okamžite k dispozícií. Lokalita v ktorej sa dom nachádza má potenciál vďaka turistickému ruchu 

 

IS: voda, kanalizácia, plyn, elektrina.

Ponúkame komplexné poradenstvo pri predaji, právne služby a najlepšiu ponuku úveru v banke - bezplatne. Pre viac informácií ma kontaktujte prosím na tel. čísle: 0911271698.


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 03.07.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Kežmarok komerčné
na predaj ID: 15403 759 m²
od 1585 € mesačne 606,06 €/m² 460 000,00 €
Kežmarok komerčné
na predaj ID: 13334 3 880 m²
od 2670 € mesačne 199,74 €/m² 775 000,00 €
Spišská Stará Ves komerčné
na predaj ID: 9332 328 m²
od 1433 € mesačne 1 268,29 €/m² 416 000,00 €