Referencie

 • Jozef Petrík

  Nadštandardná komunikácia slečny Babejovej, ústretovosť a ľudský prístup, na stretnutia som sa tešil. Obchod prebehol v pohode, bol som spokojný.

 • Miloš Uličný

  Milá pani Veronika Babejová.
  Chcel by som sa Vám touto cestou poďakovať za profesionálny prístup, ústretovosť a ochotu pri kúpe bytu, ktorý ste mi sprostredkovali. Všetko dobre dopadlo a ja si môžem plnými dúškami užívať môj nový domov.
  Ďakujem ešte raz a prajem veľa spokojných klientov.

 • Lukáš Harendárčik

  V mene mojej rodiny by som sa chcel poďakovať realitnej kancelárii Alpia a obzvlášť pani Hrehorčákovej za veľmi pekný a profesionálny prístup k predaju nehnuteľnosti. Super jednanie, či s nami kupujucimi, alebo pri vybavovaniach s predávajúcim ohľadom nehnuteľnosti. Ďakujeme veľmi pekne za čas, ktorý sme si preskákali, kým sme to všetko dotiahli do finálneho konca. Veľmi rád vás odporučím známym, ktorí budú niečo hľadať. Ešte raz pekne ďakujeme za všetko a tiež sa k tomu pridáva aj náš čerstvo narodený synček, ktorý už býva s nami v novom príbytku. Ďakujeme

 • Katarína S.

  Príjemné vystupovanie a vysoko profesionálny prístup p. Veroniky Babejovej. Výborná komunikácia, či už po telefóne, alebo osobne. Celý proces kúpy nehnuteľnosti prebiehal k našej spokojnosti. Jednoznačne môžeme len odporúčať.

 • Gregor Mareš

  Spolupráca s Realitnou kanceláriou ALPIA pri predaji bytu vo Vysokých Tatrách bola vynikajúca. Veronika Babejová, ktorú som oslovil na základe odporúčaní mojich priateľov v Poprade, prejavila vysokú dávku profesionality a trpezlivosti. Má v sebe aj veľký kus empatie a vie sa vcítiť do pocitov ludí, ktorí sa v tejto dobe, keď sa v správach objavuje množstvo informácií o tom, ako niekto niekoho okradol, boja všetkého a len málokomu dôverujú. Má skvelý odhad - čo povedala sa nakoniec aj vyplnilo. Celý proces prebehol rýcho, seriózne a bez akýchkoľvek problémov.

 • Dušan Sukuba

  Chcel by som vyjadriť spokojnosť s prácou pani Babejovej pri predaji našej nehnuteľnosti.

  Oceňujem rýchlosť a kvalitu služieb celej realitnej kancelárie, vďaka čomu sa kupec našiel behom štyroch dní od začiatku predaja.

 • Petra a Richard Hudson

  Chcem sa pani Hrehorčákovej poďakovať za spoluprácu pri predávaní nášho domu vo Veľkej Lomnici a vlastne za to že nám ho predala. Spolupracovala som za posledných 11 rokov s niekoľkými realitnými kanceláriami a ich pracovníkmi, ale ešte s takou profesionalitou, promtnosťou, spoľahlivosťou, komunikatívnosťou a priamym jednaním som sa ešte nestretla. Nikdy neignorovala moje telefóny, vždy sa mi ozvala a na všetky otázky mi odpovedala. Velmi sa mi páčilo, že po každej obhliadke domu mi hneď zavolala a informovala nás ako prebehla, čo som u ostatných maklérov nemala a ja som im musela volať a v niektorých prípadoch svoj dom prezentovať. Veľmi sa mi páči jej vystupovanie a vôbec celkový prístup k práci a ku klientom.
  Prajem pani Hrehorčákovej veľa úspechov v jej kariére a ešte raz ďakujem za spoluprácu.

 • Beáta Knutová

  Dovoľte sa nám poďakovať za ústretové a nadštandardné služby pani Chalúpkovej. Pri našom prvom stretnutí bolo jasné, aká je profesionálka, ale aj sympatický a milý človek zároveň. Na starosti mala všetky záležitosti od začiatku až do konca, čo pri dnešnom hektickom živote je fajn, keď to vezme do rúk niekto, komu môžete veriť a spoľahnúť sa. Informovala nás o všetkom čo sa dialo, takže vedeli sme ako sa posúva predaj bytu. V prípade akýchkoľvek otázok sme zavolali kedykoľvek, ochota a vrúcnosť bola na jedničku. Byt mal okamžitého kupcu a tom svedčí aj fakt, že pani Chalupková je "number one"

  Už teraz viem pre koho služby sa obrátim v budúcnosti.

 • rodina Petříčkovcov

  Spolupráca s realitným maklérom pánom Pekarčíkom bola od prvého telefonátu až po uzatvorenie kúpnej zmluvy a následného odovzdania nehnuteľnosti do užívania na vysoko profesionálnej úrovni, vďačíme mu za jeho ľudský a empatický prístup, nakoľko vždy za každých okolností spolupracoval a hľadal cestu, ako nám vyhovieť tak, aby bol spokojný aj predávajúci a aj my ako kupujúci. Bez jeho pozitívnej angažovanosti a spolupráci s ním by sme našu novú nehnutľnosť nezískali, oceňujeme aj jeho flexibilitu v rámci telefonátov, či stretnutí i znalosť v odbore. Ako realitného makléra ho preto môžeme obaja s manželom len vrelo odporúčať a touto cestou sa mu samozrejme aj zo srdca poďakovať. Ďakujeme za všetko.

 • Zuzana Vojtičková

  Toutou cestou by som sa chcela veľmi krásne poďakovať vašej realitnej kancelárii. Nikdy som nebola fanúšik týchto služieb, ale vy ste ma presvedčili o opaku. Môj príbeh sa s vašou realitnou kanceláriou začal písať, keď som začala prenajímať môj byt. Veľké poďakovanie patrí vášmu kolegovi p. Ilavskému, ktorý ma kontaktoval ako prvý a ponúkol mi spoluprácu, aj keď na začiatku moja dôvera nebola veľká. Tento váš zamestnanec ma prekvapil svojou vysokou profesionalitou, odbornosťou a rýchlosťou. V priebehu pár dní som mala nájomcov a všetko bolo podložené zmluvou. Po roku na základe dobrých skúsenosti som opäť poprosila p. Ilavského o spoluprácu pri predaji bytu. Opäť môžem len napísať chválu, ale tentokrát už aj na ostatných kolegov a to p. KUDELÁSA, ktorý ma zastupoval pri predaji bytu po celý čas. Opäť veľké prekvapenie vzhľadom k tomu, že som žena na materskej a nemala som čas behať hore dole na prehliadky! Všetky prehliadky bytu, papiere, vybavovanie, záležitostí ohľadne predaja vybavil za mňa a čo je najpodstatnejšie, nikdy za celý čas som nenadobudla zlý pocit, že by ma chcela táto realitná kancelária oklamať alebo zavádzať!!! Byt som predala do mesiaca bez stresov a behačiek, za čo tejto kancelárie patrí moje veľké ďakujem. Celý team tejto RK si robí svoju prácu na vysokej úrovni a ja už teraz viem, že v budúcnosti je to pre mňa ista voľba pri kúpe alebo predaji. ĎAKUJEM, ROBÍTE TO SKVELE.


 • fingo