Referencie

 • Tomáš Banický

  Bol som veľmi spokojný s touto realitkou aj s pánom Kudelásom ohľadom bytov v Poprade. Vďaka tejto realitke sa mi podarilo kúpiť byt.

 • Stanislav Rusnačík a Mária Krempaská

  Chceme poďakovať realitnej kancelárii ALPIA v Poprade za poskytnuté služby, hlavne Ing. Veronike Babejovej - len vďaka nej sa nám podarilo rýchlo a úspešne predať náš byt v Poprade a tiež prenajať náš druhý byt. Bola veľmi ústretová, ochotná a zorganizovaná pri svojej práci. Vždy si našla čas na konzultáciu alebo riešenie vzniknutých problémov. Vybavila a vybehala všetky úkony spojené s predajom aj prenájmom našich bytov, za čo sme jej veľmi vďační, keďže mi sme sa tomu nemohli z rodinných a časových dôvodov vôbec venovať.
  Bola radosť spolupracovať s takouto osobou, ktorá svojím profesionálnym aj osobným prístupom pomohla nielen nám klientom, ale aj kupujúcim, ktorí byt kupovali a pomohla nám tieto všetky zmeny a činnosti vybaviť nielen rýchlo, ale hlavne k spokojnosti oboch strán. Spoluprácu s ňou, ako aj s kanceláriou, môžeme len vrelo odporúčať.
  V ďalšom profesnom, ale aj osobnom živote želáme všetko dobré, veľa úspechov a veľa takýchto spokojných klientov nielen Veronike, ale aj celej kancelárii.

 • Tomáš Ballay

  Chcem sa poďakovať Veronike Babejovej ohľadom kúpy bytu, ktorý sme kúpili aj vďaka nej. Boli sme nadmieru spokojní spoločne s priateľkou s jej prácou, profesionálmym prístupom, ochotou a hlavne rýchlosťou pri vybavobaní potrebných podkladov na kúpu bytu. Ďakujeme a neľutujeme, že sme išli cez reality Alpia. Určite dáme odporúčania aj ostatným v prípade, že budú potrebovať takúto pomoc.

 • Alois Dvořáček

  Srdečne pozdravujeme pani Ing. Veroniku Babejovú a ďakujeme jej za flexibilný prístup a profesionalitu. Výrazne oceňujeme ochotu, príjemné a milé vystupovanie pri jednaniach súvisiacich s kúpou bytu. Jej realitné služby odporúčame ostatným záujemcom.

 • Simonka a Tomáš

  Pred nedávnom sme s priateľkou potrebovali kúpiť byt a nakoľko sme obidvaja zamestnaní, nebolo až tak veľa času, aby sme si kúpu bytu zariadili sami "svojpomocne". Preto sme sa zverili do rúk Veronike Babejovej. Už na prvý pohľad Veronika pôsobí priateľsky, príjemne a je ochotná pomôcť. Po pár telefonátoch a stretnutiach (počas ktorých sme jej odovzdali naše požiadavky) sa Veronike podarilo nájsť byt presne podľa našich predstáv. Nikdy nič zbytočne nesľubovala a upozorňovala na aký problém by sme mohli natrafiť, aj keď vedela, že prípadný daný problém by vedela nejakým spôsobom odstrániť. Je to ten typ človeka ktorý sa drží hesla "nič nie je nemožné," proste obvolá a vybaví. Ďakujeme veľmi pekne za obrovskú pomoc a ak niekto plánuje kupovať nehnuteľnosť, obráťte sa na Veroniku Babejovú.

 • Alena Gemzová

  Rada by som poďakovala slečne Veronike Babejovej za jej profesionálny prístup k práci. Bola radosť pozerať, koľko ochoty a času vie dať klientom. V jej prípade ide aj o ľudský prístup, cením si, že nie je odmeraná, aj keď som ju toľko otravovala... Bola radosť s ňou spolupracovať a teší ma to o to viac, že to je moja prvá skúsenosť s realitnou kancelariou a hneď som natrafila na ňu. Ak by som v budúcnosti potrebovala tieto služby, určite sa obrátim práve na slečnu Babejovú a na spoločnosť Reality Alpia.

 • rodina Krajčová

  Srdečne pozdravujeme Veroniku Babejovú za perfektné vybavovanie a ďakujeme z celého srdca.

 • Eva Fetkovičová

  Svoj starý byt na Slovensku som predávala zo zahraničia a to vždy predstavuje jeden časovo a finančne náročný proces, ktorý mi však pomohla uľahčiť práve pani Lena Gandžalová. Odborne kvalifikovaný odhad, vytrvalosť, dôvera a dôraz na detaily. Veci boli dotiahnuté až do úplného konca aj po predaji bytu.

  Ďakujem pani Gandžalovej, nový byt si budem kupovať opäť v réžii realitnej kancelárie Reality Alpia.

 • Jarmila Gecelovská

  S mamkou sme sa rozhodli predať náš trojizbový byt. Slečna Babejová nám pri tom veľmi pomohla. Mali sme problém s jedným pánom, ktorý bol tiež realitný maklér, ale veľmi nespoľahlivý a skôr nám chcel uškodiť, ako pomôcť. Nakoniec to vzala do rúk slečna Babejová a vyriešila to šikovne a v náš prospech, za čo sme jej boli veľmi vďačné. Čo sa týka predaja nášho bytu, bola veľmi profesionálna a mala aj ľudský prístup, voči nám, klientom. Všetko vybavila rýchlo a netlačila na nás. S jej prístupom a vybavovaním sme boli veľmi spokojné. Kiežby bolo viac takýchto pracovníkov, ktorí majú ten správny prístup voči klientom a pomáhajú im takpovediac nezištne.

 • rodina Jochmanová

  Srdečne pozdravujeme pani Ing. Gandžalovú a ďakujeme za perfektné vybavovanie. Na stretnutie s Vami sa tešia Jochmanovci.


 • fingo